Презентація нового видання Дипломатичного словника

05.10.2021 | 18:44

8 жовтня 2021 р. в рамках урочистої міжнародної конференції «Дипломатія єднає: новітні перспективи спільних традицій», присвяченої 90-річчю започаткуванню Дипломатичних студій у Львівському університеті та 30-річчю відновлення кафедри міжнародного права відбудеться презентація третього оновленого видання “Дипломатичного словника”, створеного колективом факультету міжнародних відносин та за редакцією М.З. Мальського та Ю.М. Мороза.

Нове і значно розширене за обсягом (понад 900 сторінок) видання “Дипломатичного словника” висвітлює сучасні реалії міжнародних відносин, світової політики та економіки. Словник буде корисним для студентів, науковців та всіх, хто цікавиться сучасними міжнародними відносинами.