Поїздка студентів факультету міжнародних відносин до Латвії

30.11.2015 | 11:15

У рамках угоди між факультетом міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка та факультету гуманітарних наук Латвійського університету, що була підписана 2010 року, студенти Львівського університету, які вивчають латиську мову, з 1 по 6 листопада відвідали Латвійську Республіку. Метою цих відвідин було ознайомлення з культурним надбанням народу Латвії, обмін досвідом у навчальному процесі двох університетів та вдосконалення латиської мови. Викладачі та студенти зустрічалися з керівництвом Латвійського університету та факультету. 4 листопада 2015 року під час цього візиту студенти  нашого факультету склали тест з латиської мови, результати цього тесту засвідчені дипломами Латвійського Університету. Також цікавою, пізнавальною та результативною була поїздка студентів до латвійського міста Смілтене, де українці мали можливість побувати на уроках латиської мови та літератури.

Учасники делегації: Юрій Садловський – викладач латиської мови, студенти – Оксана Міхель, Марія Корнілова, Павло Шворук, Катерина Миколаєнко, Артур Кисельов, Віта Дидяк.

DSC04112 DSC04389 DSC04394 DSC04403