Підсумки олімпіади з іноземних мов

16.03.2024 | 18:05

Впродовж 11-15 березня 2024 року на факультеті проведено олімпіаду з навчальних дисциплін «англійська мова» та «німецька мова», організовану кафедрою іноземних мов. Конкурсні змагання передбачали виконання лексико-граматичного тесту, аудіювання та усне мовлення. З метою дотримання академічної доброчесності за роботою учасників наглядали спостерігачі – члени Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЛНУ. Загалом в олімпіаді взяло участь 129 студентів 1- 4 курсів.

За результатами виконання завдань та підсумками роботи конкурсної комісії, переможцями стали:

АНГЛІЙСЬКА МОВА

1 місце – Марунчак Катерина-Марія (МВІ-21), 81.6%

2 місце – Шрамко Анна-Катерина (МВП-31), 79 %

3 місце – Мороз Юлія (МВР-31), 75%

НІМЕЦЬКА МОВА

1 місце – Величко Еліна (МВЕ -11), 19 балів

2 місце – Мартінес – Кириченко Анна (МВП-13), 18 балів

3 місце – Мазур Андрій (МВЕ-11), 13 балів

Нагородження переможців відбудеться на засіданні Вченої Ради факультету, про що проінформуємо додатково.

Щиро вітаємо переможців, дякуємо учасникам та бажаємо усім студентам постійного вдосконалення мовних навиків у процесі опанування іноземних мов!