Підписано Меморандум про співпрацю між Профбюро студентів факультету міжнародних відносин та «Moot Court Спільнотою Львова»

08.11.2021 | 09:25

5 листопада 2021 року відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Профбюро студентів факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка та громадською організацією «Мут Корт Спільнота міста Львова». Документ підписали заступник голови Профбюро студентів факультету міжнародних відносин Сергій Гальчинський та голова громадської організації «Мут Корт Спільнота міста Львова» Анна-Марія Лугова.

Сторони домовилися про організацію спільних науково-дослідницьких та практичних заходів і надаватимуть взаємну допомогу в проведенні семінарів, конференцій, ділових зустрічей, судових дебатів та змагань.

Як зазначає координатор співпраці з боку Профбюро Анастасія Жеребецька, першим спільним проєктом у рамках реалізації Меморандуму про партнерство та співробітництво стане English Law School.