Підписано Декларацію про утворення сітки освітніх та наукових осередків України, Литви і Польщі “Академічно-аналітичний Люблінський трикутник”

06.06.2023 | 11:07

29 травня 2023 року в університеті  ім. Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Республіка Польща) декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський підписав Декларацію про утворення сітки освітніх та наукових осередків України, Литви і Польщі “Академічно-аналітичний Люблінський трикутник”.

Метою формування такої сітки академічних та дослідницьких центрів регіону є розробка наукових рекомендацій для прийняття політичних рішень у державах Люблінського трикутника в контексті російської агресії та можливих сценаріїв і перспектив перебудови української держави.

Декларацію підписали 10 університетів та наукових центрів країн Люблінського трикутника