14.01.2022 | 23:34

14 січня 2022 року Указом Президента України випускник нашого факультету Петро Бешта призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці.

До призначення Петро Бешта очолював Політичний директорат Міністерства закордонних справ, а також працював секретарем організаційного комітету саміту Кримської платформи. Раніше працював на посадах заступника директора політичного департаменту МЗС, заступника постійного представника України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, а також референтом третього президента України Віктора Ющенка.

Петро Бешта став сьомим Надзвичайним і Повноважним Послом України серед випускників факультету. Щиро вітаємо!