Оголошення – Дискусійний майданчик «ГО України та Польщі – обмін досвідом та перспективи співпраці»

26.09.2022 | 21:35

29 вересня 2022 р. у межах міжнародної наукової конференції «Час неформальних дій: новий вимір співпраці в безпечному середовищі», відбудеться дискусійний майданчик на тему: «ГО України та Польщі – обмін досвідом та перспективи співпраці».

Захід відбудеться за співпраці Факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Фундації розвитку науки, культури та міжнародної співпраці «Генезис». Співорганізаторами є Центр наукових досліджень та інноваційного розвитку, Фундація розвитку системи освіти, а також Фундація «Chcepomagam».

Початок о 10.00 в а. 205.

До участі у роботі майданчика запрошено представників низки громадських організацій Польщі (перелік подано нижче).

Будемо раді бачити учасниками заходу представників ГО України, які бажають нав’язати конструктивні зв’язки з польськими партнерами.

Робочі мови: українська та польська

Реєстрація ГО (NGO): https://forms.gle/XU1n1TmB8YHY6qe17

(Реєстрація відкрита до 18.00. 28.09.2022 р. Організатори застерігають за собою право відмовити представникам ГО в участі через обмежену кількість місць)

Lista-NGO-z-Polski