Оголошення – для студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародне право»

12.04.2022 | 21:42

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО»!

З 1 вересня 2022 року Ви маєте навчатися на одній з чотирьох спеціалізацій, передбачених освітньо-професійною програмою та навчальним планом підготовки бакалаврів за спеціальністю «Міжнародне право», а саме:

Кафедра міжнародного права:

• спеціалізація «Міжнародне публічне право»;
  • спеціалізація «Міжнародне приватне право».

Кафедра європейського права:

• спеціалізація «Право Європейського Союзу»;
  • спеціалізація «Міжнародна адвокатура».

Обрана спеціалізація не може змінюватися в подальшому, студент за нею закріплений протягом всього періоду навчання на бакалавраті.

Для обрання спеціалізації кожен студент має власноручно написати заяву встановленого зразка, завідувачу відповідної кафедри (кафедра міжнародного права – проф. Репецький В.М., кафедра європейського права – проф. Микієвич М.М.).

Заяви на спеціалізацію у відсканованій або сфотографованій формі мають бути надіслані до 15.05.2022 р. на електронну адресу тієї кафедри, спеціалізацію якої обрано:

• Кафедра міжнародного права (repvas1953@gmail.com)
  • Кафедра європейського права (eulaw.intrel.faculty@lnu.edu.ua)

У випадку перевищення кількості заяв на певну спеціалізацію та наявності студентів, які не подали заяви до вказаного терміну, розподіл буде проходити в адміністративному (примусовому) порядку.

Зразок заяви

Зав. кафедри міжнародного права

проф. Репецькому В.М.

студента 1 курсу

Петренка Петра Івановича

ел. адреса __________

тел. ____________

ЗАЯВА

Прошу зарахувати мене на кафедру міжнародного права (спеціалізація «Міжнародне публічне право») з 01.09.2022 року.

Дата підпис