Обговорення ОП «Міжнародний менеджмент» зі студентами-магістрантами

25.05.2024 | 10:35

21 травня 2024 року о 18.10 на кафедрі міжнародних економічних відносин відбулось обговорення змін до освітньої програми «Міжнародний менеджмент» з студентами групи МВЕМ-11. У ході дискусії студенти змогли висловити свої пропозиції та побажання стосовно дисциплін, що входять до магістерської освітньої програми. Зокрема, було висловлено побажання щодо усунення з програми обов’язкового вивчення слов’янських мов, оскільки за даного обсягу годин важко вивчити мову на задовільному рівні. Студенти запропонували ввести додатково заняття з використання програмного забезпечення для  фінансового аналізу, розширити змістові модулі, які стосуються міжнародного маркетингу та менеджменту персоналу.

Як найбільш цікаві варіанти позааудиторних робіт студенти назвали спеціалізовані консультації та майстер класи, а також тренінги. Частина студентів висловила інтерес до наукової роботи.

Загалом, студенти дали високу оцінку освітній програмі «Міжнародний менеджмент»