Навчальний візит до Латвійського університету

26.11.2023 | 22:12

13-17 листопада 2023 року відбувся навчальний візит до Латвійського університету доцентки кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій Маріанни Гладиш та доцентки кафедри іноземних мов Ірини Лосєвої. Візит відбувався в рамках проєкту “Підтримка співпраці між Опольським університетом та українськими університетеми в рамках Альянсу FORTHEM”, фінансову підтримку якому надала Польське національне агентство з питань академічних обмінів NAWА.

Під час навчального візиту доцентки факультету міжнародних відносин ознайомилися з навчальною та науковою роботою факультету соціальних наук, провели зустріч з працівниками відділу міжнародних звязків під час якої обговорили можливості навчальної та наукової мобільності для студентів та працівників факультету, здійснення спільних дослідницьких проєктів та проведення наукових конференцій та семінарів. Також відбулася зустріч з професоркою факультету економіки та менеджменту Байбою Шавріною під час якої учасники обговорили подальші кроки в реалізації проєкту Еразмус + “UNICOM-Університет-громади: посилення співпраці”.

Цей навчальний візит доволить не лише поглибити існуючі звязки між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Латвійським університетом, але й їх розширити та наповнити новим змістом.