Набір до Школи американського права

05.09.2016 | 17:22
ШКОЛА АМЕРИКАНСЬКОГО ПРАВА розпочинає набір слухачів на 2016-2017 н.р.
У рамках співпраці з Chicago-Kent College of Law (IIT) Ви маєте можливість здобути кваліфікацію «магістр права» – LL.M. Program in U.S., International & Transnational Law – у Чикаго (Сполучені Штати Америки) за один семестр (п’ять місяців) з пропорційно суттєво нижчою вартістю навчання!
або ж взяти участь у курсі лекцій американських професорів із різнотематичних перспективних і престижних напрямків (з отриманням відповідного сертифіката Chicago-Kent College of Law (IIT).
УВАГА !!!
З 01 серпня 2016 року Школа відкриває свої двері – крім Львова – також в Києві та Одесі.
УВАГА !!!
З 01 січня 2015 року Ви також маєте можливість отримати ступінь магістра права однієї із найпрестижніших спеціалізацій у США:
  • LL.M. Program in Trial Advocacy for International Students (ranked 4th in the US),
  • LL.M. Program in International Intellectual Property Law (ranked 7th in the US),
  • LL.M. Program in Financial Services Law (among top in Chicago Area).
УВАГА !!!
для студентів – активних учасників різноманітних студентських організацій, клубів, ліг, рад тощо – надається ЗНИЖКА у розмірі від $100-$300 і більше від базової вартості навчання.
УЧАСТЬ У ШКОЛІ ДОЗВОЛИТЬ:
  • отримати на пільгових умовах всесвітньо визнану ступінь магістра права (LL.M) від одного з провідних вищих юридичних навчальних закладів США – Chicago-Kent College of Law (Illinois Institute of Technology),
  • отримати сертифікат та додаткові переваги при працевлаштуванні,
  • отримати більш глибокі знання функціонування прецедентної системи права,
  • удосконалити знання англійської мови та юридичної термінології зокрема,
  • познайомитися з американськими лекторами та юристами.
У 2013-2016рр. Школу закінчило понад 60 слухачів зі Львова, Києва, Харкова, Івано-Франківська, Одеси, Тернополя, Донецька, Дніпропетровська та Чернівців.
За результатами функціонування Школи понад двадцять її успішних слухачів здобули або здобувають ступінь магістра права на пільгових умовах у Chicago-Kent College of Law (Illinois Institute of Technology).
Більше десяти студентів залишилися у США та працюють в юридичних і консалтингових компаніях м. Чикаго.
Заходьте на веб-сайт: www.sal.in.ua
І на сторінку FB: https://www.facebook.com/SALinUkraine/
Запитання також направляти на електронну пошту: polianskyi.t@gmail.com
Останній термін надсилання резюме – 11 жовтня 2016 року.
Щоб отримати:

15% знижки на навчаннядо 25 вересня 2016 року