На факультеті міжнародних відносин створено Лабораторію цифрової дипломатії

15.03.2021 | 20:32

Вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка 12 березня 2021 року прийняла рішення про створення на факультеті міжнародних відносин Лабораторії цифрової дипломатії.

Основними завданнями новоствореної лабораторії буде розвиток досліджень в галузі цифрової дипломатії, зокрема аналізу та аналітики даних у сфері міжнародних відносин, публічної дипломатії, міжнародної політики, інтелектуального аналізу міжнародних суспільно-політичних процесів та явищ, інформаційно-аналітичної підтримки зовнішньополітичних рішень, застосування PR-технологій у політичних процесах, кібербезпеки та захисту міжнародних комунікацій. Водночас лабораторія забезпечуватиме впровадження результатів досліджень в навчальний процес та підготовку фахівців з міжнародних відносин.