ЛНУ ім. Івана Франка відвідала делегація факультету політології та міжнародних відносин Варшавського університету

13.05.2024 | 11:43

10 травня 2024 року факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала делегація факультету політології та міжнародних відносин Варшавського університету у складі декана факультету професора, доктора габілітованого Даніеля Пшастка, представниці відділу рекрутації Лінди Масальської та керівника відділу промоції та комунікації Якуба Новотарського.

Делегація зустрілася з деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Надзвичайним та Повноважним Послом, професором Маркіяном Мальським та колективом факультету міжнародних відносин.