Командні проєкти «Бюджет України»

20.05.2023 | 11:14

Упродовж цього тижня 15-19 травня 2023 року студенти першого курсу факультету міжнародних відносин у рамках курсу «Макроекономіка» презентували командні проєкти «Бюджет України». Студенти мали можливість краще зрозуміти як формується бюджет; як забезпечити дохід бюджету; які є можливості для збільшення дохідної частини; яка структура витрат бюджету; який реальний стан справ з бюджетом України у 2023 році і в чому його особливості; яка роль міжнародних організацій та ін.

Студенти гарно підготуватились, пропонували різноманітні варіанти та рішення для наповнення бюджету, а також його розподілу та фінансування бюджетного дефіциту. Цікавими були пропозиції реформ у пенсійній, соціальній, освітній, медичній та ін сферах економіки.