Інформаційний проєкт, спрямований на іноземну аудиторію для поширення підтвердженої інформації про стан справ в Україні

26.02.2022 | 15:03

Студенти нашого факультету запустили інформаційний проєкт, спрямований на іноземну аудиторію для поширення підтвердженої інформації про стан справ в Україні. На цій сторінці публікують огляди новин за різними категоріями: фронт, підтримка партнерів, ситуація в містах, переклади офіційних заяв Президента та Уряду України. Ініціатива вже отримала дуже хорошу реакцію від читачів, іноземні ЗМІ почали контактувати з командою.

Крім того, спільно з ГО «Українські Студенти за Свободу» координуються зусилля діаспори і переселенців з допомоги Україні.

Закликаємо до поширення інформації про проєкт. Ваша підтримка була б неоціненним вкладом у спільну справу.

Тримайтеся та не панікуйте! Скоро матимемо мирне небо над головою.