Факультет міжнародних відносин ЛНУ запрошує на 30-річний ювілей

20.12.2022 | 17:30

З нагоди 30-річчя від дня створення факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбудуться урочиста академія та ювілейна конференція “Завтра настає сьогодні: контури майбутніх міжнародних відносин”.

Захід розпочнеться у п’ятницю, 23 грудня, о 09:45 зі спецпогашення ювілейної марки “Факультету міжнародних відносин – 30” в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1).

Під час урочистої академії вступне слово матиме декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний та Повноважний Посол, професор Маркіян Мальський. Також виступлять ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, міський голова Львова Андрій Садовий та представник МЗС України у Львові Андрій Грушко.

У дистанційному форматі до вітань долучиться міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба (за погодженням).

Також у межах конференції викладачі, аспіранти, магістри, студенти факультету міжнародних відносин проведуть дискусійний майданчик щодо сучасних освітніх трендів в українській школі міжнародних відносин. Окрім того, за участи міжнародних правників й дипломатів, бізнесменів та владних представників, військовослужбовців й освітян, учасники конференції обговорять роль дипломатії у боротьбі з “постправдою”, процес відбудови України та з’ясують як саме співпраця з азійськими державами може допомогти нашій країні.