До відома студентів ІІІ курсу

15.02.2022 | 14:38

Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/Polozhennya-pro-perevedennya-ilovepdf-compressed.pdf оголошується прийом заяв студентів платної форми навчання щодо переводу на вакантні місця державного замовлення таких освітніх програм:

• ІІІ курс ОС бакалавр освітньої програми Міжнародні відносини – 1 місце
  • ІІІ курс ОС бакалавр освітньої програми Міжнародне право – 1 місце
  • ІІІ курс ОС бакалавр освітньої програми Міжнародний бізнес – 1 місце
До особистої заяви на ім’я ректора потрібно додати такі документи:
  • копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
  • довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).
Середній бал за зимову екзаменаційну сесію буде виставлено працівниками деканату з системи Деканат після отримання заяви.

Заяву та відповідні документи потрібно до 22 лютого 2022 року включно подати в приймальну декана або надіслати на електронну адресу деканату intrel.faculty@lnu.edu.ua (у темі повідомлення необхідно вказати: Заява про перевід на бюджет).