До відома студентів І та ІІ курсу спеціалізації “Міжнародний бізнес”

15.02.2019 | 23:00

Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення

оголошується прийом заяв студентів І курсу спеціалізації “Міжнародний бізнес” та ІІ курсу спеціалізації “Міжнародний бізнес” платної форми навчання щодо переводу на вакантні місця державного замовлення.

До заяви на ім’я ректора університету потрібно додати такі документи:
– копію залікової книжки (останній семестровий контроль);
– копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
– довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
– копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

Заяву та відповідні документи потрібно подати в приймальну декана до 22 лютого 2019 року.