До уваги студентів ІІ курсу, які хочуть вивчати східну мову як другу іноземну

01.09.2021 | 19:03

Для формування групи вивчення східної мови як другої іноземної оголошується прийом заяв студентів. Заяву на ім’я декана потрібно подати на кафедру іноземних мов факультету міжнародних відносин до 10 вересня 2021 р.

За результатами розгляду заяв буде створена група вивчення однієї з мов з наступного списку:

• турецька
  • корейська
  • арабська
  • китайська

У заяві потрібно вказати не більше двох мов, які б Ви хотіли вивчати, і з якою пріоритетністю, напр.:

«Прошу включити мене в групу вивчення східної мови як другої іноземної. Я хотів/хотіла б вивчати

1. турецьку мову
  2. корейську мову»

За результатом розгляду заяв на ІІ курсі буде створена ОДНА група вивчення східної мови як другої іноземної (на одному з потоків) у залежності від кількості заяв, поданих студентами відповідних освітніх програм.

Результати розгляду поданих заяв будуть оприлюднені після 10.09.2021 р. До того часу студенти займаються в групах англійської, німецької, іспанської або французької мови як другої іноземної.