Дмитро Коркін нагороджений “Золотим Хрестом” і медаллю “Захиснику Вітчизни”

18.12.2023 | 20:02

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Дмитро Коркін Указом Президента України від 21.06.2023 року нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни”, Наказом Головнокомандувача Збройних сил України від 30.11.2023 року нагороджений почесним нагрудним знаком “Золотий Хрест”.

Дмитро Коркін – студент 3-го курсу факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, зараз пребуває в академічній відпустці і боронить Україну в лавах Збройних сил України.

Факультет міжнародних відносин пишається своїм захисником і щиро вітає із заслуженими нагородами!