Держіспит з практики перекладу для магістрантів

27.11.2020 | 20:52

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ З ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ

Інформація для студентів ІІ курсу ОС магістр

Державний іспит з курсу “Практика перекладу” відбудеться 8 грудня 2020 р.

Іспит буде відбуватися в дистанційному режимі.

Перед іспитом відбудеться короткий інструктаж щодо порядку здачі іспиту:

10.30 – групи МВРМ21, МВІМ21, МВКМ21, МВКМ22

10.45 – групи МВЕМ21, МВЕМ22, МВПМ21, МВПМ22

11.00 – початок іспиту

Для кожної групи створені кабінет в Google Class і відео конференція в  Google Meet. Студенти підключаються до відповідної конференції в Google Meet і відповідного кабінету в Google Class. Завдання будуть надіслані на Google Class. Спочатку студенти перекладають загальний текст з української мови англійською (45 хвилин). По завершенню переклад завантажують в Google Class. Після 10-хвилинної перерви буде завантажено спеціальний текст іноземною мовою (час для перекладу – 45 хвилин). У завданнях буде вказано термін здачі перекладу. Роботи, завантажені пізніше вказаного часу, прийматися не будуть.

Текст можна набирати на комп’ютері або писати від руки. Вимоги до зданих перекладів:

• переклад, набраний на комп’ютері: розмір шрифта 14, інтервал 1,5.
  • переклад, написаний від руки: писати широко, чітко і акуратно. Допускаються виправлення, які добре читаються. Потрібно враховувати, що в Google Class потрібно буде завантажувати скан або фотографію перекладу, що може вплинути на те, як читається текст.

У першому рядку перекладу студент вказує прізвище, ім’я, по батькові та академічну групу. В кінці – адресу електронної пошти.

Протягом виконання роботи камери комп’ютерів студентів повинні бути включені, за роботою студентів буде спостерігати викладач кафедри.

У випадку технічних проблем студенти будуть мати можливість безпосередньо зв’язатися електронною поштою з викладачем, який проводить іспит.

Результати іспиту будуть оприлюднені в п’ятницю 11 грудня 2020 р.

Термін реєстрації у відповідному кабінеті Google Class – до п’ятниці 4 грудня 2020 р.

ПОСИЛАННЯ НА ПЛАТФОРМИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ З ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ

Німецька мова (всі спеціальності)

Шведська мова (всі спеціальності)