Делегація Львівського університету взяла участь в установчій нараді проєкту Програми NAWA «4EU+ для України»

14.04.2023 | 10:18

5-6 квітня 2023 року делегація Львівського національного університету імені Івана Франка у складі заступника декана факультету міжнародних відносин Ігоря Бика, керівниці Сектору академічної мобільності, доцентки кафедри європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин Оксани Краєвської, керівниці Сектору супроводу проєктів, асистентки кафедри міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов Оксани Мольдерф, доцентки кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Наталії Горук та заступниці голови Студентського уряду Ангеліни Бережненко, взяли участь в установчій нараді проєкту «4EU+ для України» Альянсу європейських університетів 4EU+, що фінансується Польським національним агентством академічних обмінів (NAWA). Зустріч відбулася у Варшавському університеті (Республіка Польща).