19 міст за два тижні: відбулася Міжнародна країнознавча практики студентів-міжнародників

26.07.2023 | 01:09

З 3 по 18 липня 2023 року 47 студентів факультету міжнародних відносин під керівництвом доценток Оксани Онищук та Маріанни Копчак здійснили навчальну поїздку країнами Європи в межах IV(XI) Міжнародної країнознавчої практики з візитами у дипломатичні установи, представництва України та міжнародні організації за маршрутом: Львів – Будапешт  – Любляна – Венеція – Болонья – Сан-Марино – Рим – Ватикан – Сієна – Флоренція – Піза – Антіб – Монако – Ніцца – Страсбург – Обераммергау – Зальцбург – Гальштат – Відень – Львів. Поїздка відбулася злагоджено, у теплій та дружній атмосфері, а добре продумана насичена програма, реалізована на високому рівні, допомогла студентам почерпнути максимум корисної та пізнавальної інформації, осмислити правильність вибраного ними фаху, а також відпочити та збагатитися духовно.