10-й ювілейний Варшавський безпековий форум

07.10.2023 | 20:33

3-5 жовтня 2023 року декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський взяв участь у роботі 10-го ювілейного Варшавського безпекового форуму – одного з наймасштабніших дискусійних майданчиків Європи.

Учасниками форуму були понад 200 спікерів із 90 країн Європи. Усі основні дискусійні майданчики були присвячені питанням нової архітектури безпеки, європейської та євроатлантичної перспективи України, військово-технічної, гуманітарної допомоги та механізмів і інструментів перебудови української держави.

Учасники форуму – дипломати Посольства України у Польщі, випускники факультету міжнародних відносин – Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Польща Василь Зварич, Перший секретар посольства Ірина Сухович, Третій секретар посольства Василь Мельничук.