Друга іноземна мова ІІ-ІV (іспанська)

Тип: Нормативний

Кафедра: іноземних мов факультету міжнародних відносин

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
34Іспит
45Іспит
53Іспит
63Немає
73Іспит

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
364Вишатицька І. Р.
464Вишатицька І. Р.
564Вишатицька І. Р.
664Вишатицька І. Р.
780Вишатицька І. Р.

Опис курсу

Основною метою вивчення другої іноземної мови на факультеті міжнародних відносин є формування та розвиток іншомовної компетенції, необхідної для коректного вирішення комунікативних задач у різноманітних ситуаціях побутового та професійного спілкування, формування соціокультурної компетенції і поведінкових стереотипів, необхідних для успішної адаптації випускників на ринку праці, вміння самостійно набувати знання для здійснення побутової та професійної комунікації іноземною мовою

Завдання курсу полягає у:

 • виробленні у студентів навичок розмовної мови на побутову та професійну тематику, прищепленні знань і навичок в нормативній граматиці,
 • навчанні основ письма,
 • ознайомленні з інформацією країнознавчого та культурологічного характеру
 • забезпеченні вивчення основ другої іноземної мови з максимальною орієнтацією на попередньо набуті знання першої іноземної мови.

Рекомендована література

Основна

 1. Виноградов В. Грамматика испанского языка. Практический курс / В. Виноградов. – М. : Ун-т, 2000.
 2. Виноградов В. Сборник упражнений по грамматике испанского языка / В. Виноградов. – М. : Ун-т, 2000.
 3. Родригес-Данилевская Е. И., Патрушев А. И., СтепунинаИ. Л. Учебник испанского языка / Е. И. Родригес-Данилевская, А. И. Патрушев , И. Л. Степунина. – М. : Черо, 2000.
 4. Серебрянська А. О., СеребрянськаТ. М. Іспанська мова для початківців / А. О. Серебрянська Т. М. Серебрянська. – Вінниця : Нова книга, 2009.
 5. Castro Uso de la gramática espaňola / Francisca Castro. – Madrid : Edelsa, 2012.

Додаткова

 1. Верба Г. Г., Гетьман З. О. Усний переклад з іспанської мови на українською / Г. Г. Верба, З. О. Гетьман. – Вінниця : Нова книга, 2007.
 2. Ángeles Encinar. Uso interactive del vocabulario. Comprensión oral y prácticas de conversación / Ángeles Encinar. – Madrid : Edelsa, 2013.
 3. Guia de usos y costumbres de Espaňa. – Madrid : Edelsa, 2013.

Словники

 1. Испанско-русский словарь: 70 000 слов/ Н. В. Загорская, Н. Н. Курчаткина, Б. П. Нарумов. – М. : Рус.яз., 2007 – 832с.

Навчальна програма

Завантажити навчальну програму