«ПЕРШІ КРОКИ ДЛЯ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ»

Добровольска Ольга, Рекрутингова компанія Redberry
Дата проведення: 30.11.2017 о 18:00 год. в ауд. 302

21 травня о 18:00 в ауд. 302 відбудеться семінар для студентів факультету міжнародних відносин бізнес-тренера, HR-консультанта та  рекрутера Ольги Добровольської   на тему «ПЕРШІ КРОКИ ДЛЯ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ».

Програма семінару

1. Робимо вибір у житті: як визначити для себе бажану сферу діяльності та знайти «Компанію своєї мрії».
  2. Ефективні ресурси для пошуку вакансій: яким джерелам довіряти та як нетворкінг може допомогти у пошуку роботи.
  3. Створення ефективного резюме: зміст, дизайн та простота. Що таке «Креативне резюме» та коли його доречно використовувати? «Заборонені фрази» у резюме.
  4. Готуємось до співбесіди: що потрібно знати про Роботодавця та які питання очікувати.
  5. Як успішно пройти співбесіду: зовнішній вигляд, вербальна та нервербальна комунікація. Секрети, які необхідно знати про інтерв’юєра
  6. Зворотний зв’язок від Роботодавця: дізнаємось результати та робимо висновки!