Зустріч з Постійним Представником України в ООН Сергієм Кислицею та дипломатами Представництва

22.04.2021 | 20:09

За ініціативою Профбюро студентів факультету міжнародних відносин 22 квітня відбулася зустріч студентів з Постійним Представником України в ООН Сергієм Олеговичем Кислицею, а також дипломатами Представництва:

• Сергієм Дворником (радник)
  • Олексієм Ільницьким (радник)
  • Оленою Сиротою (радник)
  • Іриною Ярош (радник)
  • Володимиром Мялковським (перший секретар)
  • Ярославою Сочкою (перший секретар)
  • Анатолієм Зленком (другий секретар)

Учасники зустрічі обговорили гостре питання реформування Ради Безпеки ООН, просування національних інтересів України на міжнародній арені, позицію міжнародної спільноти щодо агресії Росії та шляхи покращення роботи ООН.

У зустрічі взяли участь близько 100 студентів з 5 університетів України та 2 закордонних університетів.

Сергій Олегович закликав до розширення співпраці між факультетом та Постійним Представництвом, а декан факультету міжнародних відносин Маркіян Зіновийович Мальський запросив пана Кислицю відвідати факультет.