Зустріч з делегацією аплікантів Дипломатичної Академії Польщі та представниками Генерального консульства Польщі у Львові

27.02.2020 | 23:45

27 лютого 2020 р. факультет міжнародних відносин відвідала делегація аплікантів Дипломатичної Академії Польщі на чолі з її директором Артуром Гаразімом та представники Генерального консульства Польщі у Львові. В ході зустрічі апліканти прослухали лекції про дипломатичні студії у Львівському університеті (виступав доц. Земан І.В), а також про сучасну зовнішню політику України (виступав доц. Кучик О.С.). Декан факультету проф. Маркіян Мальський розповів про сучасну структуру факультету, магістерські програми та основні напрямки наукових досліджень. В ході зустрічі декан факультету анонсував підготовку до проведення на факультеті у жовтні 2020 р. міжнародної конференції, присвяченій 90-літтю Дипломатичних студій.