Зустріч викладачів кафедри європейських та регіональних студій зі студентами першого курсу ОП «Європеїстика»

10.12.2023 | 21:35

5 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка зі студентами першого курсу ОП «Європеїстика».

Під час зустрічі було обговорено структуру та освітні компоненти ОП «Європеїстика» і види навальних практик, наголошено на можливості вибору дисциплін вільного вибору студентів, а також можливості участі в програмах академічної мобільності, які пропонує Університет. Обговорено питання залучення студентів до студентських організацій та участі в наукових гуртках кафедри та факультету.

Першокурсники розповіли, чому саме обрали ОП «Європеїстика», та поділилися очікуваннями від навчання на факультеті.

Оскільки зустріч було організовано напередодні Дня Святого Миколая, колектив кафедри європейських та регіональних студій та Інформаційний центр ЄС у Львівському університеті привітали студентів з прийдешнім святом.

Принагідно бажаємо студентам нашого факультету успішної сесії!