Зустріч із заступником Міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним

17.02.2021 | 16:38

У середу, 17 лютого на факультеті міжнародних відносин відбулася зустріч студентів та викладачів факультету із Заступником міністра закордонних справ України Євгенієм Єніним та Директором Четвертого Департаменту МЗС України Євгеном Пікаловим.

У ході зустрічі було обговорено низку питань зовнішньополітичної діяльності України на міжнародній арені загалом та в Азійсько-Тихоокеанському регіоні зокрема.

Окрему увагу учасники зустрічі звернули на питання підготовки висококваліфікованих фахівців-міжнародників та збереження окремої галузі знань міжнародні відносини та міжнародне право.

Євген Єнін відповів на питання присутніх з актуальних проблем співробітництва України та потенціалу співробітництва Міністерства з залучення студентів до проходження виробничої та навчальної практики, а також перспектив працевлаштування фахівців-міжнародників.