XXXV конференція “Європа Карпат” – “Центральна Європа: Єдність думки і дії”

01.03.2023 | 19:01

24-26 лютого 2023 року декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, проф. Маркіян Мальський взяв участь у роботі XXXV конференції “Європа Карпат” – “Центральна Європа: Єдність думки і дії”, організованої Сеймом Республіки Польща та Канцелярією Прем’єр-Міністра Польщі у м. Красічин (Польща) та виступив у панелях “Центральна Європа у міжнародній системі безпеки” та “Освіта майбутнього і міжнародна співпраця”.

У роботі конференції взяли участь керівники польського Сейму, міністри польського уряду, вчені та експерти країн Карпатського регіону.

Протягом конференції обговорювалися питання створення міжрегіональної Карпатської стратегії, поліпшення транспорту в регіоні Тримор’я та парламентська співпраця Центральної та Східної Європи.

Декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, проф. Маркіян Мальський і Міністр освіти і науки Республіки Польща Пшемислав Чарнек