Викладачі та студенти взяли участь у Літній академії з міжнародного права

29.08.2023 | 19:38

З 20 по 25 серпня в с. Поляна Закарпатської області відбулася Літня академія з міжнародного права, яка була організована за підтримки ОБСЄ та Верховного Суду.

У роботі Академії взяли участь провідні вчені: проф. М. Буроменський, проф.К. Смирнова, проф. Т. Комарова, проф. О. Буткевич, проф. Р. Пертов, проф. М. Медведева, проф. А. Лазовскі, проф. М. Савчин та низка інших. Крім того, перед слухачами виступили відомі практики, зокрема Координатор проектів ОБСЄ в Україні посол М.Пешко, Голова Верховного суду С. Кравченко, суддя Верховного Суду О. Рядишевська , суддя Європейського суду з прав людини М. Гнатовський, Посол з особливих доручень МЗС А. Кориневич та інші.

У Літній академії взяли участь і викладачі та студенти факультету міжнародних відносин, зокрема проф. В. Гутник (член борду Літньої академії та лектор) та доц. В. Лисик (лектор), а також студенти О. Дерех, Й. Куцанюк, О. Фіткалюк, М. Черевка.