Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк вручила Почесні грамоти вченим факультету

03.03.2023 | 22:39

3 березня 2023 року під час візиту до Львівського університету віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк від імені Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука відзначила науково-педагогічних працівників Університету Почесними грамотами.

Відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України № 228-к від 14 лютого 2023 року, високу відзнаку за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність та високий професіоналізм отримали декан факультету міжнародних відносин, доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Маркіян Мальський та заступник декана факультету міжнародних відносин, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри європейського права Михайло Микієвич.