13.05.2021 | 17:05

13 травня 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася VІІ Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки». Захід, який уже вдруге відбувався у дистанційному форматі, організував Центр міжнародної безпеки та партнерства Львівського університету. Співорганізаторами конференції є Інститут міжнародних студій Вроцлавського університету та Інститут наук про безпеку Педагогічного університету ім. Комісії національної освіти у Кракові. Конференція відбувалася за підтримки Центру інформації і документації НАТО в Україні та Львівської обласної державної адміністрації під патронатом Ректора Львівського університету.