VIІ Міжнародна наукова конференція «Еколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі»

17.05.2024 | 19:05

Кафедра міжнародних економічних відносин запрошує до участі у VIІ Міжнародній науковій конференції «Еколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі», яка відбудеться 18-19 червня 2024 року

Мета конференції: обговорення найбільш актуальних еколого-економічних проблем сучасного стану функціонування глобальної системи міжнародних економічних відносин та шляху їх вирішення.

Основні тематичні напрямки конференції:

1. Екологічні проблеми у міжнародній торгівлі під час повномасштабної російсько-української війни.
  2. Екологізація міжнародної торгівлі в умовах «Європейської зеленої угоди».
  3. Наукова школа з дослідження порівняльних еколого-економічних переваг у міжнародній торгівлі (до 30-річчя кафедри міжнародних економічних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка).
  4. Круглий стіл: Наука міжнародних економічних відносин в Україні та світі.

Деталі – в долученому інформаційному листі

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням