Відкрите заняття на тему «Стереотипи щодо суспільства США»

03.11.2021 | 13:13

Суспільні явища складні й багатогранні, а спрощені судження не можуть стати опірними для їх пізнання – 30 жовтня 2021 року в рамках навчального процесу з дисципліни спеціалізації «Суспільства США та Канади» за ініціативи студентів відбулося відкрите заняття-обговорення на тему «Стереотипи щодо суспільства США». Разом із запрошеними представниками освітянської спільноти США (Matt Gallatin, Jerry Jacobs, Cassidy Turner), які люб’язно погодилися поділитися своїми думками та досвідом, студенти 4-го курсу спеціалізації «Американські студії» мали можливість руйнувати певні стереотипи або ж підтвердити правдивість деяких суджень. Модерувала зустріч доцентка кафедри міжнародних відносин та димпломатичної служби Наталія Шаленна. У онлайн-розмові  взяли участь також доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Роман Калитчак та студент 4-го курсу нашого факультету Дмитро Квасовський, що зараз перебувають у США і мають добру нагоду безпосередньо «відчути» та збагнути американське суспільство.