8 вересня 2024 року а аудиторії 205 відбулася зустріч колективу кафедри європейських та регіональних студій із студентами першого курсу.

13.09.2024 | 15:12
Перед студентами виступила завідувачка кафедри професорка Н. Антонюк , яка розповіла про підготовку фахівців із міжнародних відносин в Україні, факультет міжнародних відносин та кафедру, можливості ,які відкриваються перед студентами бакалаврської програми “Європеїстика”. Розповідь про дану освітню програму ,зміст та особливості навчання , програму Еразмус , діяльність Інформаційного Центру Європейського Союзу у Львівському національному університеті імені Івана Франка містив виступ гарантки програми доцентки кафедри О. Краєвської.
Студенти познайомилися із порадники груп доцентом І. Зіньком та доценткою Н. Папіш.
Потім відбулася цікава самопрезентація студентів першого курсу бакалаврської програми.👩‍🎓🧑‍🎓💙💛