Відкрита лекція Дмитра Шеренговського «Як (не)читати теорію: Постконфліктна реконструкція в США та її висновки для України»

15.11.2016 | 16:18

Центр Американських Студій ФМВ ЛНУ ім. І. Франка спільно з ГО «Молода Дипломатія» у рамках Лекторію з американознавства запрошують на відкриту лекцію Дмитра Шеренговського, кандидата політичних наук, директора академічного відділу Українського Католицького Університету на тему: «Як (не)читати теорію: Постконфліктна реконструкція в США та її висновки для України». Водночас відбудеться презентація діяльності Lviv American Club, першим керівником якого був Дмитро Володимирович.

Середа, 16 листопада 2016 р. о 15.00 год. Конференц-зала факультету міжнародних відносин (ауд. 205) вул. Січових Стрільців 19

sh