Відбувся захист наукових робіт в рамках спільної з Вільнюським університетом магістерської програми подвійних дипломів

22.01.2021 | 21:18

19 січня 2021 року на факультеті міжнародних відносин в рамках спільної з Вільнюським університетом (Литва) англомовної магістерської програми подвійних дипломів з «Міжнародного та європейського права» відбулося чергове онлайн-засідання Екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт. Засідання відбулося за допомогою програмного забезпечення «MS Teams».

Головою екзаменаційної комісії із захисту магістерських робіт є доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри європейського права, заступник декана факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Михайло Микієвич, секретар ЕК – Інгріда Рабачяускайте (Ingrida Rabačiauskaitė) (Литва). Також до складу комісії входять доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного права Львівського університету Віталій Гутник, професор, декан юридичного факультету Вільнюського університету доктор Томас Давуліс (Tomas Davulis), кандидат юридичних наук, лектор кафедри приватного права Вільнюського університету Віктор Терехов (Victor Terekhov), професор, доктор Рімантас Сімайтіс (Rimantas Simaitis) (Литва).

В рамках проєкту такі спільні захисти відбуваються почергово: у Львові та Вільнюсі. Проте, враховуючи карантинну ситуацію, теперішню подію провели в онлайн-форматі. Випускники магістерської програми зі Львова підготували свої дослідження на актуальні проблеми міжнародного та європейського права, зокрема, в сфері корпоративного права ЄС та податкового права ЄС, дослідження щодо правових наслідків Брекзіту. Ця проблематика є надзвичайно актуальною для України, тож, майбутні юристи-міжнародники своїми напрацюваннями здійснюють значний внесок в реалізацію євроінтеграційного курсу України.

Студенти блискуче захистили свої роботи, успішно відповівши на поставлені членами комісії запитання. Варто зазначити, що під час обговорення підсумкових оцінок литовські професори відзначили високий рівень підготовки студентів Львівського університету, їхнє значне зацікавлення самою програмою і результатами навчання.

Після захисту студенти подякували за можливість взяти участь у програмі, яка суттєво підвищила рівень знань з міжнародного права та права ЄС, професійної англійської мови, посприяла потенційному працевлаштуванню. Наступний черговий захист магістерських робіт повинен відбутися у Львові, сподіваємось, вже в офлайн-форматі.

Користуючись нагодою, професор Михайло Микієвич запросив наших литовських друзів на святкування 360-річчя Львівського університету, яке відбудеться у жовтні цього року. Колеги з радістю прийняли запрошення, тож, чекаємо гостей і плідного продовження партнерських відносин з Вільнюським університетом.