Відбувся Міжнародний академічний воркшоп «Teaching and Learning Europe»

23.09.2020 | 12:51

Упродовж 17-18 вересня 2020 року факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка став майданчиком для рефлексій щодо сучасних трендів розвитку Європейських студій. Так, у рамках Мережі Жана Моне «Linking to ‘Europe’ at the Periphery» на базі факультету відбувся Міжнародний воркшоп «Teaching and Learning Europe». Організували захід координатор Мережі Жана Моне в Університеті Роман Калитчак та члени проєктної команди Наталія Шаленна й Оксана Краєвська.

У воркшопі взяли участь представники понад 25 університетів з 12 країн світу (Азербайджану, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Італії, Косово, Румунії, Сербії, Туреччини, України, Фінляндії, Чехії).

Учасники зосередили свою увага на різних аспектах викладання і дослідження євроінтеграційної тематики на сучасному етапі та поділились своїми міркуванням щодо стану і перспектив вивчення Європейського Союзу у своїх державах. Особливо цінною була можливість простежити тренди у розвитку Європейських студій з порівняльної перспективи, оскільки у воркшопі брали участь як представники тих країнах, що набули членства у ЄС, так і тих, що залишаються за його межами. Український досвід Європейських студій у цьому контексті є винятковим з огляду на домінування багатодисциплінарного підходу щодо вивчення ЄС.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що Львівський національний університет імені Івана Франка тривалий час бере участь у різних ініціативах Програми ім. Жана Моне Еразмус+, а цьогоріч його викладачі виграли два нові проєкти.