Відбулася Конференція трудового колективу факультету

19.02.2021 | 22:06

У п’ятницю 19 лютого 2021 року відбулася конференція трудового колективу факультету міжнародних відносин, на якій декан факультету Надзвичайний і Повноважний Посол проф. М. З. Мальський прозвітував про роботу за період з 2015 по 2020 р.р.

В обговоренні звіту взяли участь завідувач кафедри європейського права проф. М. М. Микієвич, завідувачка кафедри країнознавства і міжнародного туризму проф. Н. В. Антонюк, голова профспілкової організації співробітників факультету ас. Т. П. Шевчук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин проф. І. М. Грабинський, завідувач кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин, заступник декана факультету доц. І. С. Бик.

Делегати конференції одноголосно схвалили роботу декана факультету за звітний період.