V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки»

18.05.2019 | 12:07

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 15–16 травня 2019 року відбулася V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки», яку організував Центр міжнародної безпеки та партнерства. Співорганізаторами конференції виступили Інститут міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститут безпеки та цивільної освіти Педагогічного університету імені Комісії народної освіти у Кракові, факультет соціальних наук Міжнародного Чорноморського університету (Тбілісі), Товариство науковців поляків Литви (Вільнюс). Конференція відбувалася за підтримки Центру інформації і документації НАТО в Україні, Львівської обласної державної адміністрації, Почесного патронату та підтримки Ректора Вроцлавського університету проф. Адама Єзерського та Почесного Консульства України у Вроцлаві.