05.12.2021 | 01:45

3 грудня 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася V Міжнародна наукова конференція «Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального протистояння до глобального суперництва». Організатором форуму є Львівський університет у співпраці з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Центром інформації та документації НАТО в Києві, Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститутом політичних наук та публічного врядування Католицького університету імені Івана Павла ІІ у Любліні, Інститутом політичних наук і міжнародних відносин факультету міжнародних та політичних досліджень Ягеллонського університету в Кракові та Інститутом наук про безпеку Педагогічного університету в Кракові. Захід відбувся у режимі онлайн. Конференція проходила в рамках програми наукових заходів Львівського університету, приурочених до 360-річчя Львівського університету.