У Львівському університеті відбувся міжнародний саміт «Стояти на сторожі верховенства права»

12.12.2023 | 23:30

8-10 грудня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся міжнародний саміт «Stand Tall for the Rule of Law» («Стояти на сторожі верховенства права»). Для участі в саміті до Університету прибули понад 80 провідних американських теоретиків і практиків міжнародного права – членів Американської спілки міжнародного права: професори Єльського, Пітсбурського, Оксфордського та інших провідних університетів як зі США, так і з інших країн.

В саміті взяли участь також провідні юристи-міжнародники з України – члени Української асоціації міжнародного права, представники Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, інших державних та громадських організацій.