Тренінг «Досконалість у викладанні: Американський досвід» – нова ініціатива Центру американських студій

28.09.2021 | 22:51

27 вересня 2021 року розпочався кількамісячний онлайн-тренінг «Досконалість у викладанні: Американський досвід» (Excellence in Teaching: American Experience), започаткований Центром американських студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Співорганізаторами заходу є викладачі кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби Львівського університету Роман Калитчак та Михайло Комарницький.

Ключовим спікером є Дженіфер Дікінсон – віцепровост з академічних та студентських питань Університету Вермонт (США), яка раніше майже десять років очолювала Освітній центр у цьому ж університеті. Для участі у тренінгу організатори з понад 50 претендентів відібрали більше 20 науковців та освітян із 17 українських закладів вищої освіти з Бахмута, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Острога, Миколаєва, Старобільська, Харкова, Херсона та Чернівців.

Організатори зазначають, що ініціатива покликана зміцнити педагогічну майстерність університетських викладачів з різних дисциплін, які викладають чи планують викладати американознавчі курси в Україні. Крім того, ініціатива спрямована на глибше розуміння особливостей викладання в американських університетах і повинна сприяти запозиченню українськими партнерами найкращих американських освітніх практик. У майбутньому планується проводити подібні тренінги на регулярній основі.