Стипендії для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

21.02.2024 | 13:18

У рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів 2024” («Lernbrücke Chemnitz-Lviv 2024») Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца у програмі «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в кризові часи» (2024) Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку фінансує Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини, ви маєте можливість отримати онлайн-стипендію, що, попри матеріальні труднощі, завдані вам російською агресією та активними бойовими діями, допоможе успішно продовжувати навчання.

Стипендіальна програма має соціальний характер і спрямована на підтримку тих студентів Львівського університету, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок війни, втратили житло та членів сім’ї через активні бойові дії чи зазнали інших матеріальних збитків.

Програма передбачає загалом 30 стипендій по 200 євро щомісяця протягом літнього семестру 2023/2024 н.р. Термін фінансування – максимум 3 місяці (квітень, травень, червень 2024 року).

Ви можете подати заявку на отримання стипендії, заповнивши формуляр і додавши до нього такі вкладення:

  • Сканкопія студентського квитка (може бути скріншот з “Дії”)
  • Підтвердження ваших навчальних досягнень (виписка зі системи «Деканат», в якій видно прізвище та ім’я кандидата і середній бал за час навчання)
  • Документ, що підтверджує статус ВПО (за наявності)
  • Документи/докази, що підтверджують матеріальні збитки і/або втрату членів сім’ї внаслідок активних бойових дій або (за наявності)
  • Інші документи, які ви вважаєте доречними (за наявності).

Формуляр потрібно завантажити з OneDrive на комп’ютер (для цього натисніть на панелі інструментів вгорі на «Завантажити») у форматі Word і заповнити. Прохання не забувати вставити наприкінці заявки підпис.

Усі документи, включаючи заповнений формуляр, потрібно зберегти у єдиному PDF файлі та завантажити за цим посиланням: https://tuc.cloud/index.php/s/T2gXSrpy9yJ6bwP. Прохання називати файл Вашим прізвищем.

Ваш завантажений файл виглядатиме ось так:

Це підтвердження того, що файл завантажено.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Документи, оформлені та надіслані не у зазначений спосіб, комісія до розгляду не прийматиме. Прохання достатньо детально описувати ситуацію та належно обґрунтувати потребу в стипендії.

Комісія віддаватиме перевагу новим заявкам про стипендію, втім не виключає можливості підтримки стипендіатів 2022 і 2023 років.

Кінцевий термін подання заявок – 29 лютого 2024 р.

Відбір стипендіатів здійснює двостороння комісія. Остаточне рішення про призначення стипендії приймає стипендіальна комісія Технічного університету м. Хемніца.

❗️❗️ Якщо у вас виникли запитання щодо заявки, звертайтеся за такою адресою: projects@lnu.edu.ua