Студенти факультету взяли участь у Літній школі з Європейського права (м.Вільнюс, Литовська Республіка)

07.07.2018 | 12:32

Студенти факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародне право” К. Трегубчак (спеціалізація “Міжнародне публічне право”) та К. Спариняк (спеціалізація “Право ЄС”) взяли участь у 15-ій Літній школі з Європейського права, яка тривала з 27 червня до 4 липня 2018 року  у м.Вільнюс, Литовська Республіка. Мова навчання — німецька.
Участь наших студентів стала результатом подальшого впровадження Угоди про співпрацю між факультетом міжнародних відносин нашого Університету (координатор програми: доц. В.В.Гутник) та юридичним факультетом Вільнюського університету.
Усі витрати, які пов’язані з участю в Літній школі та перебування в Вільнюсі взяв на себе Вільнюський університет.