Студенти факультету взяли участь у Міжнародних судових дебатах

01.05.2024 | 16:32

Студенти факультету міжнародних відносин представили Львівський національний університет імені Івана Франка на міжнародних судових дебатах, які тривали 20-21 квітня у Києві. У складі команди студенти 2 курсу, а саме Дацик Марта, Макаревич Юлія та Кінаш Максим, а також студент 4 курсу юридичного факультету Остап Головецький.

Тренерами команди стали Жеребецька Анастасія та Юлія Парфенюк.

Протягом змагань наша команда зіграла з командою Українського Католицького Університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Протягом шести місяців команда старанно готувала позиції, працювала над письмовими аргументами та готувалась до усних раундів.

Telders International Law Moot Court Competition- це модель Міжнародного Суду ООН. Кожного року студентським командам представлено справу про фіктивну суперечку між двома державами. Ця суперечка подається на розгляд найважливішого юридичного органу ООН, Міжнародного суду. Команди повинні якнайкраще захищати дві держави. Кожна студентська команда має представляти державу по суті як у письмовій формі, так і усно перед колегією суддів.

На даний момент відкритий набір на наступний рік, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном +380957093590.