Студенти факультету міжнародних відносин провели модель засідання Верховної Ради України

27.09.2022 | 20:09

26 вересня 2022 року студенти трьох факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка – факультету міжнародних відносин, юридичного та філософського факультетів провели модель засідання Верховної Ради України. Мета заходу, почесним гостем якого став декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський, – ознайомити студентів із законодавчим процесом за моделлю Верховної Ради та надати можливість спробувати себе в ролі народних депутатів України.

Учасники розглянули три важливих законопроєкти, і після двох годин дебатів на високому фаховому рівні підтримали більшістю голосів два законопроєкти «Про внесення змін до Закону України «Про медіа»» і «Про внесення змін до статті 182 Кримінального кодексу України, статті 126 Кримінального кодексу України».

Організатором Моделі засідання Верховної Ради України виступило Профбюро студентів факультету міжнародних відносин. Координатором співпраці з боку Профбюро стала Анастасія Жеребецька, а спікером на Моделі засідання Верховної Ради України виступив заступник голови Профбюро студентів факультету міжнародних відносин Сергій Гальчинський.