Стажування в рамках курсу підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови «Deutsch Lehren Lernen» (DLL)

19.01.2018 | 15:51

Викладачі кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин доц. Солтис М.Є., ас. Жила М.Б. та ас. Ничка І.Р. вретє поспіль пройшли стажування в рамках курсу підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови «Deutsch Lehren Lernen» (DLL) («Вчимося навчати німецької) від Goethe-Institut Krakau, який ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови та має на меті підвищення кваліфікації вчителів і викладачів німецької мови як іноземної.

За результатами участі у семінарі, який тривав 15 тижнів (з 11.09.2017 по 13.01.2018) та був присвячений темі: «Навчальні програми та планування заняття з іноземної мови» згадані викладачі  отримали можливість актуалізувати  знання у галузі викладання та навчання іноземної мови та розвинути практичну методичну компетенцію.